9 лютого в Неаполі у стилі launge вечірки розправить крила перший в Італії проект для українців закордоння. Організована Романом Левченком культурна вечірка – екслюзивна альтернатива недільного вечора, який запам’ятається назавжди. Адже продумано у ній ідеально все: і місце проведення, і програма. 

Ресторанний комплекс “La Terra degli Aranci”, де пройде захід, “потопає” в панорамних садах і гаях, серед апельсинових та лимонних дерев у декількох кроках від центру Вомеро. У самому серці цієї зеленої оази знаходиться старовинний і вишуканий будинок з натурального каменю, із залами у провансальському стилі, збагаченими вишуканими елементами декору. 

“Мета проекту зібрати разом українців задля знайомства, спілкування, обміну ідеями, – розповідає Роман Левченко. – Цей захід для тих, хто бажає провести особливий вечір із коханою людиною чи друзями, запізнатися з новими земляками і культурно відпочити у ресторанному комплексі “La Terra degli Aranci” . На вечірці ми розіграємо подарункову вечерю на двох 14 лютого у ресторані “La Terra degli Aranci”. Програма продумана так, аби цікаво було усім: спілкування, конкурси, сюрпризи, подарунки та музична частина – виступ української співачки Марії Хурсенко”.  

При сприянні Романа Левченка ukrita.com поконтактувала з гостею організовуваної ним вечірки, аби познайомитися ближче. 

Як співачка Марія Хурсенко заявила про себе в українському телепроекті “Голос країни”. Вийти на сцену донька знаного в Україні поета та композитора В’ячеслава Хурсенка зважилася лише після смерті батька. Як зазначає Марія, якби батько жив, її  на “Голосі країни” ніхто б не побачив і не почув. Автор і виконавець відомої та любленої багатьма в Україні пісні “Соколята” ретельно оберігав доньку від суворого світу шоу-бізнесу. Саме тому навчалася вона юрисприденції і працює за фахом. 

“У дитинстві я мріяла стати співачкою, тому що мій батько свого часу був відомим співаком. Не зважаючи на моє бажання співати, займатись музикою, музична школа була для мене закрита. Тато був проти будь-якого зв’язку з музикою. По-перше, він не хотів, щоб його донька пройшла всі етапи шоу-бізнесу, які пройшов він, а другою причиною, яку він мені казав у вічі: навіщо співати, якщо природа не нагородила тебе 100% слухом і голосом. Хоча ще у школі вчителі зауважували, що талант у мене є, але потрібно зі мною займатись, – розповідає Марія Хурсенко ukrita.com. – І все ж таки, генетика зіграла свою роль. Займатись вокалом я почала після того, як тата не стало. В першу чергу мені хотілось продовжити життя його пісень”.

За словами співачки, приблизно 6 років тому вона вперше пішла на урок по вокалу і відтоді у неї з’явилося нове захоплення. 

Участь Марії Хурсенко у телепроекті “Голос країни” невипадкова. “Якось мені прийшло повідомлення, у якому писали, що майже кожен сезон звучать пісня В’ячеслава Хурсенка “Соколята” і запропонували спробувати свої сили. На той момент моїй дочці було 4 місяці, я не співала і не займалась вокалом більше року. Але від такої можливості відмовитись не могла. Після участі в “Голосі країни” почала отримувати пропозиції щодо виступів, записувати татові пісні, частіше займатись вокалом. Але все по можливості, бо маю маленьку дитину. Тому і на сьогоднішній день моє хобі не стало професією.

– Шлях на велику сцену – непростий. Самотужки здолати його нереально. Без викладача-наставника чи продюсера не обійтися. Хто вас підтримує?

– У мене є моя улюблена викладачка по вокалу, яка завжди вірить у мої сили і деколи дивується моїм нерозкритим можливостям. Я маю можливість звертатись до татових друзів за допомогою, підримкою чи порадою.

Виступ Марії Хурсенко у проекті Романа Левченка – її перший виступ не лише в Італії, а й в закордонні. ukrita.com певна, що дана співпраця принесе успіх і проекту, і співачці.

Проект Романа Левченка буде цікавий усім українцям закордоння, які прагнуть відпочивати культурно, пізнавально і цікаво. Але, насамперед, мета організатора привернути увагу молодих та цілеспрямованих. 

До слова, усі присутні на вечірці зможуть побачити її організатора Романа Левченка у ролі ведучого. Поспішайте зарезервувати столик – кількість місць обмежена. 

Неділя 9.02.2020  о 16.00

Вперше в Неаполі – launge вечірка 

Ресторан La Terra degli Aranci, Piazzetta Santo Stefano 7 Napoli, Italia (Corso Europa біля Carrefour) район Вомеро

Аперетив, музична програма, подарунки та сюрпризи

Ціна 45 €

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном +39 339 2903389

Коментарі