У італійській комуні Губбіо, що знаходиться у мальовничому регіоні Умбрія, в неділю запалили величезну новорічну ялину – найбільшу у світі. Розмір інсталяції, яку розмістили на гірському схилі, дійсно вражає: її висота – 750 метрів, а ширина – 450!

«Ялина» покрила гору Інджино аж до верхівки, на котрій, як водиться, засяяла гігантська різдвяна зоря. Що п’ять хвилин вона змінює колір та радує глядачів різнобарвними відблисками. У цілому незвичайне дерево виглядає дуже епічно: вночі його видно здалеку, бо ялина височіє просто над крихітним містечком.

«Прикрасами» велетенської ялинки стали неонові вогні у кількості більше 700 штук, які з’єднав 20-метровий електричний кабель. Це вам не скромний моток домашньої гірлянди! Прекрасне та величне різдвяне дерево на території поселення запалюють у 38-й раз, а у 1991 році за свої надрозміри воно потрапило до Книги рекордів Гіннеса. А у 2014 році ялинкову інсталяцію особисто запалив Папа Франциск.

У цьому році влада містечка придумала цікавий лайфхак: кожен бажаючий може викупити один вогник чарівного дерева та присвятити близькій чи коханій людині, назвавши зірочку її ім’ям. Згодьтеся, доволі оригінальне рішення – і місту користь, і людям приємно!

Коментарі