Нещодавно поліція затримала 19 осіб, що підозрюються у спробах відродити нацистський рух на теренах Італії, а можливо, і по усьому світові. Під час обшуку у будинках недогітлерівців були знайдені документи та література, яка має відношення до часів Третього Рейху та діяльності диктатора Беніто Муссоліні, а також вибухівка, зброя, нацистські прапори.

Затримані, з їх слів, мали активні відносини з ультраправими організаціями інших країн і планували створити ксенофобську, антисемітську націонал-соціалістичну партію. Натхненницею цього протизаконного руху була, як не дивно, жінка 50 років, родом з Падуї. Цікаво, що вона працювала у адміністрації міської влади, була на хорошому рахунку, не мала судимостей і взагалі не викликала ніяких підозр. За даними копів, її партійний псевдонім – «старший сержант Гітлера». Коли поліція увірвалася до будинку сеньйори з доволі екстравагантним смаком, то швидко відшукала незаперечні докази – свастику та багато нацистських паперів.

У минулому році італійські карабінери розкрили ще одне кубло гітлерівських послідовників – тоді поліцейські знайшли у їх будинку автомати, пістолети, відповідну символіку та літературу. Що й казати – справа фюрера живе та продовжує отруювати повітря нездоровими настроями.

Коментарі