Фільм культового південнокорейського режисера Пон Джун Хо «Паразити», який у минулому році отримав Золоту пальмову гілку у Канах, а також признаний лауреатом премії «Оскар» у чотирьох номінаціях, несподівано став одним з найбільш популярних картин у кінозалах Італії, повідомляє місцева газета La Repubblica. Станом на 11 лютого, за добу в прокаті стрічка зібрала аж 156 856 €, а з моменту прем’єри – 2 559 976 євро.

Відзначається, що південнокорейська стрічка викликала більший інтерес у жителів Італії, ніж вітчизняні кіношедеври, серед яких популярна комедія «Ненавиджу літо» (Odio l’estate) Чіро де Каро.

Журналісти акцентують увагу на тому, що фільми, які отримали премію «Оскар» та інші знакові нагороди, як правило, викликають набагато більший інтерес глядачів, проте популярність «Паразитів» воістину дивовижна. Сюжет картини являє собою симбіоз комедії та трилеру, причому подається він у властивому кіномитцю провокативному стилі.

Нагадаємо, що фільм південнокорейського режисера Пон Джун Хо «Паразити» удостоєний чотирьох нагород: «Кращий фільм», «Найкращий режисер», «Найкращий іноземний фільм» і «Кращий оригінальний сценарій».

Також зазначається, що найближчим часом на великі екрани Італії вийде інша картина Пон Джун Хо «Спогади про вбивство», знята в 2003 році. Просто тобі корейський Тарантіно!

Коментарі