У Мілані представили остаточний проект лікарні для пацієнтів Covid-19.  

За словами президента фонду “Фієра Мілано” Енріко Паццалі, проект зробили за одну ніч і два дні. Два поверхи будуть своєрідними моноблоками, які також можуть працювати індивідуально. Ліжок буде близько 400. Оскільки “ми будуємо справжню лікарню”, будуть не лише ліжка інтенсивної та субінтенсивної терапії, а також роздягальні та приміщення для підтримки лікарів і медсестер, які працюватимуть із хворими.

Прототип лікарні складається з свого роду великої білої «коробки», 30 на 6 метрів, всередині якої облаштовано ліжка та мийку, а також роздягальні та ванні кімнати з душами. Ці модулі будуть обладнані і зможуть вмістити до 10 пацієнтів кожен. Потрібно ще кілька днів, аби знайти техніку та персонал і запрацює нова структура для боротьби з коронавірусом.

Радник в Welfar для регіону Ломбардія Джуліо Галлера зазначив щодо проекту Fiera Milano: “Ми працюємо з мобілізацією навіть найбільших промислових груп у всьому світі для доставки респіраторів і віримо, що зможемо отримати їх досить багато”.  Крім того, “приїжджають китайські медичні фахівці, 60 лікарів з американської громадської організації, і погоджуємо з кубинським урядом приїзд інших лікарів”. Тим часом, вчора ввечері “приїхало 12 респіраторів для інтенсивної терапії та 30 для субінтенсивної терапії. З Цивільним захистом ми домовилися, що щовечора приїжджатиме по 25, аж поки не прибудуть всі   200”.

За словами П’єтро Фороні, радника з питань територіального та цивільного захисту Ломбардії, проект “починається, є оптимізм його швидкої реалізації. Приїжджають перші респіратори та лікарі”.

Коментарі