Ситуацію, що склалася нині у світі, без перебільшення можна назвати екстремальною та надзвичайною. Таким чином, всі представники людства повинні стати на заваді вірусній загрозі та, якщо потрібно, перекваліфікуватися і кардинально змінити звичний ритм життя.

Ось і висока мода мобілізує сили, щоб допомогти Італії вийти з коронавірусної пастки. Такі всесвітньо відомі італійські бренди, як Prada, Gucci, Salvatore Ferragamo, Fendi, Valentino, Celine і Ermanno Scervino вирішили на період пандемії конвертувати своє виробництво. Замість шикарних нарядів і аксесуарів, абсолютно недоречних у нинішніх реаліях, вони будуть постачати регіону Тоскана маски і захисний одяг, яких гостро потребує вся країна.

Зокрема, бренд Gucci готовий пожертвувати в найближчі дні більше мільйона хірургічних масок і 55 тис. спеціальних захисних сорочок. А Prada буде шити на своїх виробництвах в Монтоне (провінція Перуджа) і передавати лікарням 80 тис. захисних комбінезонів і 110 тис. медичних масок. Раніше модний будинок подарував трьом міланським лікарням незамінне та життєво важливе обладнання для відділень інтенсивної терапії.

Це гідна громадська позиція та великий внесок у подолання важкої недуги, тому важливо, щоби всі підприємці приєднувались до суспільно корисної тенденції. Гуртом ми обов’язково переможемо!

Коментарі