Нещодавно соціальні мережі вибухнули мільйонами коментарів з приводу яскравої та привабливої зовнішності 70-річної жінки, яка проживає у Італії. Так, вам не почулося – дама дійсно знаходиться у досить немолодому віці, але щодо витонченості та краси може дати фору багатьом дівчатам. Дивлячись на неї дуже важко повірити своїм очам, оскільки сеньйора взагалі не видається класичною бабусею – це сексуальна струнка дама, якій не даси більше 40 років. Думаєте, красуня використовує штучні засобі омолодження? Аж ніяк!

Норма Вільямс – уродженка Великої Британії, але до Італії жінка переїхала багато років тому разом із сім’єю. За її словами, Умбрія – краще місце на Землі, адже тут багато сонця, фруктів, напоєних гірськими вітрами, прекрасних вин та смачної їжі. Саме тому жінка прекрасно себе почуває, насолоджується життям та активно займається нерухомістю.

Останні два десятиліття вага жінки при рості 1 м 70 см, не перевищує 60 кілограмів. Як же пані Нормі вдається зберегти природню красу та чудову фігуру? Вона сама розповідає про це у своєму профілі «Інстаграм». По-перше, жінка кожного ранку займається спортом і дозволяє собі поснідати тільки після тренування. Піші прогулянки – обов’язково входять до режиму дня прекрасної сеньори, причому, якщо її вага підвищується хоча б на півкілограма – кількість променадів збільшується вдвічі.

Харчується Норма переважно фруктами та овочами, обожнює італійську оливкову олію, але іноді не відмовляється і від свіжовипеченого круасана. Надвечір пані їсть більш калорійні блюда з квасолею, грибами, медом та горіхами. Улюблена страва колишньої британки, а нині щасливої італійки – спагеті з овочами.

У сеньйори Вільямс є ще один секрет – кожного вечора, але не пізніше 19-ї, жінка випиває келих натурального тосканського вина. Що можна сказати наостанок? Дай Боже всім так виглядати у 70 років!

Коментарі