За висновками багатьох спеціалістів, що полюбляють робити прогнози, Китай скоро стане наддержавою. І все це завдяки одним тільки підробкам, якими мешканці Піднебесної буквально завалили світ.

За прикладами далеко ходити не треба – вчора у Мілані поліція викрила черговий бутік, наповнений підробною продукцією. Його власник – 38-річний китаєць. Представники влади виявили у крамниці 1 116 предметів одягу та взуття, а також багато біжутерії. Контрафакт було знайдено у магазині, що розташований у районі Паоло Сарпі.

Одяг та аксесуари «прикрашали» логотипи та ярлики таких знаних компаній, як Chanel, Gucci, Moncler, Valentino, Louis Vuitton, Fendi, Burberry, Dior, Bulgari, «Баленсиага», Hermеs, «Ів Сен-Лоран», «Кензо», «Москіно», «Прада». Насправді речі були абсолютною підробкою, тому поліцейські їх вилучили та опечатали крамницю.

Враховуючи повсюдну боротьбу з контрафактною продукцією, власнику прийдеться несолодко. У будь якому випадку одним штрафом він навряд чи відбудеться. Тим більше, що, окрім вже готових підробок, у підсобному приміщенні карабінери знайшли купу етикеток, які планували прикріпити на нову партію мотлоху, привезеного з Китаю.

Зам. мера Мілану Анна Скавуццо заявила, що муніципалітет і надалі буде нещадно боротися з підробками і захищати чесних виробників.

Коментарі