Минулої неділі у міланському театрі Pime з власною танцювальною програмою “The Dance Fever Show” виступив талановитий танцюрист Леле Дінеро (Lele Dinero). На три вечірніх години глядачі поринули в запальний світ музики і танцю.  

Його називають італійським Джоном Траволтою. Уродженця Ріміні Габріеле Анжелуччі (Gabriele Angelucci), мистецький світ знає як Леле Дінеро. 

Шлях у світ танцю для Габріеле розпочався з перегляду кінострічок з участю голівудського актора, танцівника і співака Джона Траволти та захоплення його харизмою, голосом і танцювальною майстерністю. Актор настільки завоював серце юного італійця, що той почав його наслідувати на власний манер. Уславленого американця Леле Дінеро вважає власним міфом і своїм єдиним справжнім учитилем танцю. 

“Джон Траволта – мій вчитель танців, я сумлінно та досконало вивчив усі його танцювальні кроки із кількох фільмів, зокрема, “Лихоманка суботнього вечора”, “Бріолін”, “Залишитися живим” . Моє велике бажання – мати можливість зустрітися з ним”, – розповідає Леле Дінеро.

Перше власне платне танцювальне шоу Леле Дінеро організував 1989 року у клубі Paradiso у Ріміні. А 1991 року дебютував у вечірній програмі на телеканалі RAI. Це була його перша сходинка до національного визнання.  

Проживаючи в Мілані, восени 2018 року Леле Дінеро у різних школах танцю Ломбардії створив, як він сам це називає, танцювальну гарячку Masterclass Dance. Його танцювальні групи відкриті для різновікових любителів танцю – від 6 до 70 років.   

Леле Дінеро дає онлайн-уроки танців, персональні уроки, організовує майстер-класи. Він креатор, продюсер і хореограф власних шоу-програм, у яких разом із ним, своїм вчителем, танцюють його вихованці. 

Раз у місяць, задля розширення власної танцювальної групи, Леле Дінеро проводить розширені стажування із прослуховуванням. 

Будь-яку інформацію про навчання в Леле Дінеро та його шоу можна отримати, написавши йому на електронну скриньку: [email protected]