З 18 по 24 лютого у Італії проходить тиждень моди, але у цьому році захід у Мілані обійдеться без громадян Китаю. Вже відомо, що з Піднебесної не приїхали ні журналісти, ні представники фешн-індустрії. Чому? Здогадатися неважко – по причині COVID-19, який блискавично розповсюджується планетою. Зараз представники цієї національності немало потерпають від інфекції, а ризик захворіти коронавірусом навис над усіма народами нашої планети.

Оскільки Китай є важливим партнером багатьох іменитих італійських брендів, а також буквально бездонним ринком збуту продукції, відсутність представників цієї країни на знаковому заході стала дуже помітною. Щоб хоч якось компенсувати цей неприємний момент, організатори Міланського тижня моди ініціювали кампанію під промовистою назвою «Китай, ми з тобою!», в рамках якої запустили програму, що дозволить китайським партнерам передивлятися покази онлайн, давати інтерв’ю, а також іншим чином взаємодіяти з італійськими колегами у режимі реального часу.

Напередодні стало відомо, що легендарні модні будинки Gucci та Versace були змушені закрити свої крамниці на території Китаю. За попередніми даними, якщо коронавірус буде крокувати планетою ще хоча б півроку, модна індустрія Італії може втратити близько 230 млн євро.

Коментарі