Неспішною ходою, поскрипуючи чоботами по чистому, хрусткому снігу, до всіх вірян світу наближається величне Різдво. Воно здалеку розповсюджує аромати імбирних смаколиків, духмяної ванілі та свіжої хвої. Ось і у Мілані відчули цей незримий дух тому сьогодні, 6 грудня, на Пьяцца-дель-Дуомо засяяла головна ялинка міста.

Урочистості заплановані від 13-ї години дня, а сама красуня запалає різнобарвним серпанком вогнів, рівно о 16-й. Символ Різдва розмістили, як і завжди, біля вишуканого Міланського собору. Відразу після того, як ялинка засяє, почнеться справжнє шоу. По-перше, на сцені з’явиться супер-оркестр Мілану, що складається з більш ніж сотні музикантів. Також людей, що зберуться на площі, порадують знані рок-групи, зокрема, RockIn`1000. На цей раз колектив, натхненний різдвяними мотивами, виступить у незвичній, змішаній манері.

Але основною «фішкою» свята стане оригінальна безкоштовна акція «Натисни на кнопку». Її суть у тому, що з 7-го по 24 грудня кожен бажаючий матиме змогу зробити те, про що ми з вами мріяли у дитинстві – наказати: «ялиночка, засяй!». Після активації кнопки на присутніх чекає унікальне світлове шоу, і так кожного дня, до самого Різдва!

А подивитися буде на що – цього року влада міста вибрала 37-метрову ялину, прикрашену 80 000 світлодіодів. Ймовірно, цього свята жителі Мілану та гості міста не забудуть ніколи!

Коментарі