Усе, що раніше ми могли бачити лише у фантастичних кінострічках стає реальністю. З 12 грудня 2019 до 9 лютого 2020 рр. у Мілані працюватиме виставка інтерактивних шоу роботів та технологій майбутнього “La Città dei Robot”. 

“La Città dei Robot” прибула у Мілан у рамках світового туру. Навесні виставка роботів вже побувала у Падуї і ось тепер її можуть побачити жителі та гості Мілану. 

“La Città dei Robot” – це високотехнолонічне шоу для дітей, підлітків та батьків. Роботи, що прибули в Мілан з різних країн світу, не продаватимуться. Їх можна лише подивитися, поспілкуватися з ними, подружитися. 72 роботи із штучним інтелектом запам’ятають ваше обличчя та ім’я, залюбки зазнимкуються з вами.

На виставці працюватиме одиннадцять зон віртуальної реальності, де кожен відвідувач як справжній космонавт зможе протестувати космічні технології. У “Місті роботів” можна буде покерувати голограмами, побачити, напевне, найбільший у світі Театр Роботів, роботів, які обіймаються, танцюють та запрошують на вечерю. 

З Лас-Вегасу, Пекіна та Берліна приїхали французький робот Reeti, реалістичний робот-павук із Книги рекордів Гіннеса та танцюрист-робот останнього покоління розумних роботів. 

У “La Città dei Robot” відвідувачів приємно дивуватимуть акваріум із роботами-рибами, роботи-коти, роботи-домашні помічники, які миють вікна і дзеркала, подають смачний сніданок, готують улюблену каву і… навіть роблять масаж. 

“La Città dei Robot” облюбувала собі сучасну зону Мілану Bicocca Village, куди курсують потяги без водіїв суперсучасної фіолетової лінії метро.