Усе, що раніше ми могли бачити лише у фантастичних кінострічках стає реальністю. З 12 грудня 2019 до 9 лютого 2020 рр. у Мілані працюватиме виставка інтерактивних шоу роботів та технологій майбутнього “La Città dei Robot”. 

“La Città dei Robot” прибула у Мілан у рамках світового туру. Навесні виставка роботів вже побувала у Падуї і ось тепер її можуть побачити жителі та гості Мілану. 

“La Città dei Robot” – це високотехнолонічне шоу для дітей, підлітків та батьків. Роботи, що прибули в Мілан з різних країн світу, не продаватимуться. Їх можна лише подивитися, поспілкуватися з ними, подружитися. 72 роботи із штучним інтелектом запам’ятають ваше обличчя та ім’я, залюбки зазнимкуються з вами.

На виставці працюватиме одиннадцять зон віртуальної реальності, де кожен відвідувач як справжній космонавт зможе протестувати космічні технології. У “Місті роботів” можна буде покерувати голограмами, побачити, напевне, найбільший у світі Театр Роботів, роботів, які обіймаються, танцюють та запрошують на вечерю. 

З Лас-Вегасу, Пекіна та Берліна приїхали французький робот Reeti, реалістичний робот-павук із Книги рекордів Гіннеса та танцюрист-робот останнього покоління розумних роботів. 

У “La Città dei Robot” відвідувачів приємно дивуватимуть акваріум із роботами-рибами, роботи-коти, роботи-домашні помічники, які миють вікна і дзеркала, подають смачний сніданок, готують улюблену каву і… навіть роблять масаж. 

“La Città dei Robot” облюбувала собі сучасну зону Мілану Bicocca Village, куди курсують потяги без водіїв суперсучасної фіолетової лінії метро.  

Коментарі