Нещодавно у Мілані почалося вогняне шоу фонтанів, організоване британською компанією Vodafone. У рамках події туристам та містянам демонструватимуться музичні композиції та світлові інсталяції на тлі неймовірних водних каскадів, що досягатимуть висоти від п’яти до сорока метрів. Ну, як тут не порівняти місто з розкішним Дубаєм чи хоча б з ігровим американським раєм у пустелі – ошатним Лас-Вегасом!

Довжина конструкції – 80 метрів. На усьому її протязі стіна фонтанів то розділяється на окремі різнобарвні потоки, то блискавично злітає у височінь, перетворюючись на справжню кольорову цунамі. Вся ця неймовірна феєрія супроводжується знаними мелодіями, барабанним дробом та видовищними світловими ефектами.

Шоу буде тривати до 6 січня 2020 року – періоду закінчення різдвяно-новорічних свят, з 18-ї до 20-ї години у будні дні, та до 21.30 – у вихідні. Таким чином компанія Vodafone вирішила відзначити той факт, що Мілан вважається одним з найбільш технологічно розвинутих міст Італії де постійно впроваджується передовий досвід багатьох брендів світу. Зокрема, Vodafone саме у Мілані вперше ввімкнув мережу 5G, тому тепер головне місто регіону Ломбардія стало ще й столицею прогресивних кібернетичних винаходів останнього покоління.

Коментарі