Тенор Маттео Бочеллі, син уславленого Андреа Бочеллі, був серед очікуваних імен співаків, зазначених у популярному пісенному фестивалі “Санремо 2020”. Проте не все сталося так, як гадалося. 

Наразі імена учасників ще невідомі і чутки про можливих артистів, які змагатимуться на наступному фестивалі, переслідують одна одну. Проте Маттео Бочеллі вже подякував за отриману увагу і заперечив власну участь. 

“Я дуже хочу подякувати за ентузіазм, отриманий в останні кілька тижнів від багатьох газет та працівників мас-медіа, – пише співак у соціальних мережах, – але мушу заперечити будь-які повідомлення щодо моєї участі у фестивалі “Санремо 2020″. Удачі всім учасникам і сподіваюся, що одного дня і я зможу стати його частиною”.

Повідомлення отримало зливу вподобайок і кілька коментарів від засмучених шанувальників. Найближчим часом вони хотіли б побачити його знову на сцені Арістон після виступу в минулому році з батьком Андреа, спеціального гостя фестивалю з піснею “Fall on me”. Відео їхнього виступу набрало 60 мільйонів переглядів.

Імена учасників фестивалю “Санремо 2020” оприлюднять в прямому ефірі на Rai Uno 6 січня. Проте Маттео Бочеллі серед не буде.

Довідка

АНДРЕА БОЧЕЛЛІ ІЗ ДУОМО МІЛАНУ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ПРИВІТАЄ СВІТ ІЗ ВЕЛИКОДНЕМ

22-річний Маттео Бочеллі – один із двох синів відомого тенора Андреа, народжених від першого шлюбу з Енрікою Цензатті. Нещодавно співак підписав контракт на звукозапис з лейблом Capitol Records, тим же ж, що й Пол Маккартні, Кеті Перрі та Нора Джонс. Вдячний шанувальниками за підтримку, Маттео Бочеллі працює над своїм першим альбомом, який буде багатий на міжнародну співпрацю.

Коментарі