З ранку 23 лютого в аптеках Венеції на території всієї провінції Венето спостерігається величезне зростання попиту на медичні маски, які лікарі рекомендують носити, щоб уникнути загрози зараження коронавірусом. Сьогодні зранку буквально за кілька годин їх було розкуплено практично всі, і тепер маски стали товаром, який майже неможливо знайти, повідомляє італійська газета Il gazzettini.

На даний момент в Італії зафіксовано 132 випадки захворювання коронавірусом, 26 осіб перебувають у реанімації, двоє померли.
Як уже наголошувалося, по всьому регіону Венето до 1 березня закриті школи, університети і скасовано масові заходи. У поїздах, автобусах і на поромах-вапоретто буде проводитися обов’язкова санітарна обробка. Таке розпорядження видав 23 лютого губернатор Венето Лука Дзайя. Якщо після 1 березня ситуація не покращиться, припинення громадських заходів та роботи навчальних закладів буде продовжено, попередив посадовець.

Раніше, мер Венеції Луїджі Бругнаро оголосив про припинення знаменитого Венеціанського карнавалу з 24 лютого включно.

Карнавал, що за традицією, проходить перед початком Великого посту, мав тривати до 25 лютого. Однак через блискавичне поширення в Італії коронавірусу влада по всій країні посилює заходи безпеки. Припинення карнавалу, що збирає десятки тисяч гостей з усього світу – вимушене рішення, але мер сподівається, що таким чином вийде уповільнити поширення COVID-19.

Коментарі