Звістка про маніяка, що нападає на студенток біля римських вузів, нещодавно розповсюдилася у Інтернеті та неабияк налякала молодих дівчат – потенційних жертв збоченця. Відомо, що чоловік називає себе шеф-кухарем дорогого ресторану, який, за його словами, знаходиться поблизу Колізею. Користуючись красномовністю та навіть, згідно твердженню деяких потерпілих, гіпнотичним даром, він психологічно обеззброює красунь, а потім активно дає волю рукам.

Більше того, маніяк турбує дівчат навіть телефоном, тероризуючи їх. Причому свої номера студентки дають чоловіку добровільно, про що потім дуже жалкують. Скарги на кухара-збоченця приходять до поліції щоденно, але поки що карабінери не впіймали ниточку, яка виведе їх на вірний шлях.

Нещодавно поліція опитала «свіжу» жертву римського маніяка. Нею виявилася 20-річна студентка. Дівчина знаходиться у шоці та постійно звинувачує у нападі себе, буцім то, мабуть, вона чимось спровокувала чоловіка. З постраждалою працюють психологи.

Поліція наразі вдається до більш рішучих дій, наприклад, біля університетів Сапієнци и Рома-Тре розставлені «приманки» у вигляді симпатичних дівчат-поліцейських. Але подібні заходи тільки збільшують градус паніки – студентки більше не ходять по-одній та здригаються від кожного шелесту.

Наостанок треба сказати, що збоченець дуже хитрий – номер, з якого він телефонує жертвам, не зареєстрований на певну особу, крім того, ніяких слідів маніяк не залишає. Єдине, що відомо про нього – ім’я (скоріш за все, фейкове), яким він себе величає – Сальво.

Коментарі