Промайне трохи більше місяця і в Італію завітає Баббо Наталє – Батько Різдва. Проте до його приходу країна готується з листопада. Зокрема, вже цього місяця з Турина до Чарівного Різдвяного міста (Magico Paese di Natale) Говоне у провінції Кунео вирушить історичний потяг. І станеться це о 9.50 ранку 17 листопада.

“Сивочолість” потяга датується 20-ми роками минулого століття. Оскільки Різдво – свято див і чудес, історичний потяг буде наповнений ельфами та містичними персонажами, які оживуть серед різдвяної музики, тематичних історій та солодкого сніданку.

Локомотив доставить пасажирів у селище Говоне в регіоні П’ємонте, де відбувається найбільша різдвяна ярмарка в Італії, змагаючись за звання найкращої європейської Різдвяної ярмарки 2020 року.

На зворотній дорозі подорожуючим пропонуватимуть на аперетив дегустацію ігристих вин та продукти консорціуму Asti.

На Різдвяній ярмарці у Говоне буде представлено 117 експонатів з усього півострова. Крім того, відбуватиметься виставка вертепу “Adeste Fideles”, фестиваль їжі з кулінарними шоу та дегустаціями, театральні зустрічі, звучатимуть різдвяні колядки.

Чарівне Різдвяне місто – подія, що відбувається тринадцятий рік поспіль. На неї збирається понад 200 000 відвідувачів. А поїздка на різдвяну ярмарку у Говоне ще й унікальна можливість відвідати місце, визнане двома об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Кастелло-ді-Говоне, старовинну резиденцію Савойї, в якій на цей раз розміщується Дім Баббо Наталє і помилуватися ландшафтним пейзажем Langhe – Roero та Monferrato з панорамою пагорбів, покритих виноградниками серед невеликих сіл та замків.

Незвичайних поїздок на історичному потязі буде лише дві. Другий раз до Чарівного Різдвяного міста потяг вирушить 22 грудня з Мілану. 

Обидва маршрути включають прибуття на станцію Motta di Costigliole (CN), звідки маршрутний автобус доставлятиме пасажирів до Говоне.

Квитки для поїздки на історичному потязі можна придбати безпосередньо з різдвяного сайту Magico Paese, включаючи різні послуги, історичні путівники, трансфери автобусів до Говоне і назад, вхідний квиток відвідання резиденції Баббо Наталє, обід у країні Різдва (Locanda del Magico), а також спеціальні розваги та страхування.

Маршрут історичного потяга до селища Говоне став можливий завдяки угоді між Fondazione Ferrovie dello Stato та регіоном П’ємонте. 

Коментарі