Італія продовжує дивувати світ своїми технологічними стартапами та проривами. Днями на вулицях мальовничого міста Туріна з’явився самохідний мікроавтобус. Чудо техніки стало першим автономним транспортом на теренах країни.

Ніхто не вірив, що італійські вчені здатні на подібні винаходи, але факт залишається фактом – автобус вже зараз активно тестується на витривалість та маневреність. З цією метою він вільно їздить вуличками столиці П’ємонту.

Цьому передували два роки виснажливого мозкового штурму, маса унікальних проблем і величезна купа здорового скептицизму. Але винахідники, незважаючи ні на що, йшли вперед, вчилися на своїх та чужих помилках та вперто набиралися досвіду.

Міністр інновацій Паола Пізано дуже емоційно описує цю грандіозну подію у своєму акаунті в Twitter та називає крихітний автобус-безпілотник «маленьким шматочком майбутнього». А мер Туріна – Кьяра Аппендіно, з задоволенням підтверджує, що дійсно, маленький та рухливий автобус прямо у ці хвилини курсує старовинними вулицями міста. До речі, місце тесту вибрано знакове – біля будівлі, у якій розмістилося представництво Організації Об’єднаних Націй.

Так що скоро чекатимемо результатів випробування незвичного транспортного засобу та ідей його найкращого практичного використання. Цікаво, але у кабіні автобуса не буде навіть робота, що теревенив з героєм залізного Арні у кінофільмі «Згадати все» – повна довіра до громадян!

Коментарі