Італійські карабінери у вівторок вранці провели масштабну операцію в рамках боротьби з організованою злочинністю в Римі, виконуючи ордери на арешт 38 осіб.

Як наголошується в поліцейському повідомленні, серед заарештованих опинився один з колишніх ватажків так званої банди Малья – легендарного злочинного угруповання, що склалося в кінці 70-х років на теренах південно-західної околиці Риму.

Пійманий злочинець – справжній мафіозний діамант. За роки вказана особа монополізувала район на півночі столиці, нечесним шляхом отримавши контроль над обслуговуванням і збутом техніки для азартних ігор (автомати, ставки-онлайн, відеолотерея), що ексклюзивним чином розміщувалися в торгових точках Риму і провінції. Про це говориться в комюніке карабінерів.

Поліцейське розслідування також дозволило пролити світло на п’ять нерозкритих справ, всі з яких відбулися в римському районі Прімаваллє в кінці 80-х років минулого століття.
Крім затримань передбачуваних представників угруповання, карабінери наклали арешти на їх активи і цінності (суми в цілому досягають 15 мільйонів євро). Як вважається, заблоковане рухоме/ нерухоме майно отримано злочинним шляхом або використовувалося в кримінальній діяльності.

Операція правоохоронців торкнулася не тільки провінції Риму, але і Падуї, Леччє на півдні Італії, а також прокотилася Іспанією та Австрією.

Коментарі