Північна Італія – популярна локація, де розташовано найбільше гірськолижних курортів. Ломбардія, П`ємонт, Південний Тіроль, Альто-Адідже – саме у ці регіони кожної зими здійснюють масове паломництво мандрівники зі всього світу. Але найбільш затребувані у сфері активного туризму – Доломітові Альпи, де знаходяться такі знані місця, як Валь-ді-Фасса, Арабба, Саппада, Тре-Валі, Мармолада та ін.
Прогнозується, що у 2019 році сезон почнеться значно раніше – цьому сприяли сильні снігопади у Доломітах. Таким чином, згідно з заявою італійського Національного агентства по туризму, на деякі курорти можна приїздити вже з 30 листопада.

Але незважаючи на офіційні прогнози та дозволи ENIT, багато підйомників і трас відкриті вже зараз, а інші почнуть працювати найближчими днями. Наприклад, можна вільно кататися на схилах Кортіне д’Ампеццо, Сан-Мартіно-ді-Кастроцца, Тре-Чіме-Доломіті та ін. Це не дивно, адже у листопаді на вказаних курортах, що знаходяться не нижче кілометра відносно рівня моря, випало більше півметра снігу.

Відкриття окремих лижних трас супроводжується феєричними шоу та цікавими видовищами, тому поціновувачам такого відпочинку варто поспішити!