В Італії з четверга, 19 березня, лікарі почнуть тестувати препарат «Тоцілізумаб», який зазвичай застосовують при ревматоїдному артриті, для лікування коронавірусу.

Як повідомив глава національного агентства з лікарських засобів Нікола Магріні, раніше діюча речовина, що входить до препарату «Тоцілізумаб», продемонструвала ефективність в лікарнях Неаполя і Модени. В майбутньому експерименті за участю вказаного препарату візьмуть участь 330 пацієнтів.

В даний час для лікування коронавірусу італійські медики використовують противірусні ліки, що застосовуються при СНІДі. Натомість американці пропонують лікувати хворобу за допомогою активної імунотерапії.

Вчені з Китаю також спробували зробити прорив у сенсі боротьби з коронавірусом – вони провели мікробіологічне дослідження, яке дозволило зрозуміти, що ті медикаменти, що наразі існують у світі і використовуються від малярійної лихоманки та атипової пневмонії, можуть допомогти і у випадку з COVID-19.

Це, звичайно, вселяє надію, бо, можливо, не доведеться «винаходити велосипед», розробляючи принципово нові препарати та вакцини, а достатньо буде тих, що вже використовуються у медичній практиці. Час покаже.

Коментарі