Лігурія – адміністративна область, що знаходиться на північному узбережжі Лігурійського моря, опинилася на шляху потужного шторму. У п’ятницю, 20 грудня, метеорологи оголосили у регіоні червоний рівень небезпеки.

У Генуї та Савої з сьогоднішнього вечора зачинено морські порти, по всій області не працюватимуть дитячі садки та школи. Чому ж влада здійняла такий переполох? Що означає сакральний вираз «червоний рівень небезпеки»? Спеціалісти застерігають – ігнорування такого попередження є дуже небезпечним, бо воно несе у собі інформацію, що повинна насторожувати. ЧРН означає наступне: на вказану локацію (країну, регіон чи окремий населений пункт) суне небезпека у вигляді штормового вітру, тотальних злив, граду або сильного снігопаду. Словом – це такі погодні умови, які можуть викликати катастрофічні руйнування та людські жертви.

Зокрема, у Лігурії метеорологи прогнозують поривчастий вітер до 150 км на годину та сильні дощі, що можуть викликати затоплення та повені. У зв’язку з подібними попередженнями, людям не рекомендується покидати свої будинки, проводити роботи на відкритому повітрі, а також краще утриматися від поїздок.

Незрозуміло, про що думають у небесній канцелярії, але календар у них, мабуть, загубився…

Коментарі