Лідер ірландського гурту U2 Боно написав пісню, присвячену Італі, яка веде жорстку боротьбу з коронавірусом.

Це жест любові до Італії з нагоди Дня святого Патріка, покровителя Ірландії, його рідної країни. Новою піснею Боно хоче підтримати країну, яку він завжди любив, у цій надзвичайній для неї ситуації коронавірусу. 

Допис про нову пісню із відео з’явився в Instagram. Він розповідає про те, як подолати страх через музику та любов. Пісня присвячена італійцям – лікарям та медсестрам, які ведуть боротьбу з небезпечною інфекцією на передовій. 

Боно ніколи не приховував свою шалену любов до Італії. Лідер U2 завжди говорив, що думає, що пісні народжуються в Італії. “Я виріс, слухаючи колекцію записів мого батька:” Травіата “,” Тоска “,” Севільський цирульник “, – писав він певний час тому, – я був закоханий в Італію ще до того, як я дізнався про її існування”.

“Наш спосіб творення соул-музики був зрозумілий одразу, – говорить Боно про пісні свого гурту.  Він не потребував пояснень, як це було у Північній Європі. U2 ніколи не одружувався на північноєвропейській версії “крутої” музики, яка була просто синонімом “холодної”.  Ми були італійцями, які не вміли добре одягатися. У нас був латинський темперамент: непримерений з  несправедливістю, любителів життя, гарної їжі, пиття, дружби та сім’ї.  У нас також були незвичні стосунки з поняттям релігії. Іноді нетерпимі до консерватизму, але часто підтримувані його фундаментальними цінностями віри, надії та любові. Ми були вражені італійською винахідливістю, від Леонардо да Вінчі до Марконі, від фільмів Фелліні до футуризму, від Феррарі та Фіат до Армані та Дизеля “.

Коментарі