Американка за місцем народження і італійка за походженням Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта, знана як співачка і актриса Леді Гага, зіграє у новій кінострічці культового режисера Рідлі Скотта. 

Володарка премії “Оскар” за кращу пісню у фільмі “Зірка народилась” і номінантка на “Оскар” у категорії “Краща жіноча роль”, зірка повертається на великий екран в особливій ролі.

Кінострічка, над якою працює режисер Рідлі Скотт, розпочинається з історії “Будинок Гуччі: сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру та жадібності”, написаною Сарою Гей Форден. 

Фільм розповідає про гучне вбивство Мауріціо Гуччі, президента будинку моди з 1983 по 1993 рр., онука засновника всесвітно відомого бренду Gucci. Епатажна Леді Гага зіграє колишню дружину Мауріціо Гуччі, флорентійку Патріцію Реджані. 

Леді Газі дісталася роль замовниці вбивства. Патріція Реджані прожила у шлюбі з Мауріціо дванадцять щасливих років. У них народилося двоє дітей. 1985 року чоловік її залишив задля молодшої коханки. 1991 року вони розлучилися. Колишня дружина отримала частину нерухомості чоловіка і 860 тисяч доларів щорічних аліментів.  

Не пробачивши чоловікові зради і керована страхом, що спадок Гуччі отримають не їхні доньки, Патріція заставила його заплатити надто високу ціну за свої страждання. Жінка найняла кілера, який наприкінці березня 1995 року розстріляв Мауріціо на порозі його власного офісу у Мілані. 

У вбитого було чимало недоброзичливців, тому слідство два роки плуталося в підозрюваних. Спершу припускали, що смерть Гуччі – справа рук мафії і бізнес партнерів. Після довгих розслідувань і збирання доказів в організації вбивства звинуватили колишню дружину Мауріціо. Італійські ЗМІ охрестили Патріцію Реджані “чорною вдовою”, розповідаючи, що кожен, хто брався за її справу, тяжко хворів.  

Посередником між Реджані і найманим вбивцею виступила її персональна ворожка Джузеппіна Ауріємма. 

Сеньйору Гуччі засудили до 26 років ув’язнення. Проте 2017 року її звільнили.  

На фото: Леді Гага та Патріція Реджані

Коментарі