Поліпшити вигляд і підвищити безпеку міста вирішила влада Риму. Вони мають намір заборонити роздрібну торгівлю сувенірами біля Пантеону і інших визначних пам’яток.
Мер Рима Вірджинія Раджі заявила, що стародавня архітектура погано поєднується з наметами, в яких продаються магніти, футболки і мініатюрний Колізей. Планується ліквідувати 17 торгових точок, розташованих в таких популярних туристичних місцях як Треві, Пьяцца Навона, Іспанські сходи, Пантеон і інших. Деякі з них не закриються, а змінять адресу. Намети і магазинчики з сувенірами відкриють на вулицях, віддалених від головних визначних пам’яток.

Раджі додала, що влада міста взяли курс на захист історичної спадщини Риму і забезпечення безпеки найбільш відвідуваних туристами об’єктів. Намети повинні були закрити ще 1 січня, але як мінімум два з них до цих пір працюють поруч з фонтаном Треві.

Раніше римський мер заявив, що необхідно заборонити туристам їсти біля пам’ятників древньої архітектури, сидіти на сходах, з’являтися в громадських місцях з голим торсом. Вона переконана: з нелегальною торгівлею на вулицях також необхідно покінчити. Раджі має намір ввести штраф для жителів і гостей міста, які намагаються врятуватися від спеки у фонтанах.

Коментарі