Відома на весь світ компанія Lamborghini вирішила відзначити закінчення успішного для себе року різдвяним пробігом. Суперкари проїхалися по території Італії і гірських серпантинах.

В даному автопробігу брали участь суперкари Aventador SVJ і Huracan Evo, а також кросовер Urus. Подорож почалася в містечку Сант-Агата-Болоньєзе, де розташовується історична штаб-квартира марки, де знаходиться серце компанії.  Після чого машини вирушили до курортного містечка Кронплац, підкоривши однойменну гору заввишки 2 275 метрів.

Таким незвичайним чином марка відзначила успішне закінчення 2019 року. У порівнянні з 2018-м роком реалізація авто виросла на 40 відсотків: в минулому році клієнтам передали 5 750 суперкарів, а в 2019-м такий показник виріс до 8 000 зразків. За повідомленням представників італійського бренду, більшою мірою даного результату вдалося досягти завдяки виходу на ринок кросовера Urus – 70 відсотків його покупців це нові клієнти.

До того ж, Lamborghini вдалося стати єдиною маркою, яка здобула подвійну перемогу в гонках на витривалість «24 години Дайтона» і «12 годин Себрінге» в 2018 і 2019 роках.

Коментарі