Поліцейські, отримавши сигнал про неналежні умови зберігання муки та готової хлібної продукції у одній з міланських пекарень, відразу ж виїхали на виклик. Те, що вони побачили, вразило навіть бувалих копів.

По-перше, горе-пекарня була більше схожа на сарай або будівельний майданчик, де майже неба стояли брудні промислові міксери та гнили гори муки, густо обліплені екскрементами пацюків. По ящиках та відкритих мішках вільно прогулювалися голуби, та ласували паразитами, що копошилися у сировині, призначеній для випікання хліба.

Шоковані карабінери швидко з’ясували, хто хазяїн цього складу – це 44-річний громадянин Єгипту. Арабський хліб з полиць цього так званого підприємства поставлявся загадковим оптовикам, які, у свою чергу, збували отруйний товар у кебабні ресторани Мілану та прилеглого регіону.

Прогнозовано, власника було відправлено за ґрати, «пекарню» закрито, а продукти конфісковано. Всього поліцейські нарахували півтори тони муки та 100 кг готових хлібних виробів, які відразу ж описали та вилучили. Після кричущого випадку співробітники Агентства охорони здоров’я взялися за справу серйозно: зараз з’ясовується, через кого розподілявся некондиційний товар і як довго тривало це неподобство.

Коментарі