Президент торгової асоціації Unaitalia Антоніо Форліні нещодавно заявив про різке підвищення попиту на м’ясо курей та яйця. В зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції населення намагається запастися їжею та засобами гігієни на декілька днів або, навіть, тижнів наперед, а курятина та яйця являються беззаперечним стратегічним продуктом. Це абсолютно зрозуміло, адже без тваринного білка організм більшості людей не може функціонувати адекватно.

Антоніо Форліні факт підвищеного попиту дуже радує, оскільки це допомагає галузі залишатися на плаву. Крім того, президент торгової асоціації заявляє, що працівники птахофабрик дотримуються максимальних правил безпеки під час розведення, забою птиці та виробництва і фасування готового продукту, аби товар доходив до кінцевого покупця у відповідності з усіма нормами якості.

До того ж, птахівницькі господарства беруть активну участь у багатьох благодійних програмах, допомагаючи громаді долати наслідки коронавірусної атаки: вони постійно перераховують гроші на рахунки лікарень та служб швидкої допомоги. Також деяка частина фінансів йде на преміювання медпрацівників – найбільш вразливої та потрібної наразі категорії робітників.

Коментарі