До рейтингу найпрестижніших університетів світу, складеного Forbes, американським фінансово-економічним журналом, одним із найавторитетніших і найвідоміших економічних друкованих видань, увійшли й кращі університети Італії.

Рейтинг базувався на поглибленому дослідженні, яке включає думки 94 000 професорів, науковців, дослідників та 44 000 керівників та директорів, опитуваннях. Включено також  аналіз 11,8 мільйонів наукових публікацій, 100 мільйонів цитат та дані, розповсюджені  23 мільйонами студентів і близько 2 мільйонами викладачів та дослідників. 

Отож, згідно з рейтингом Forbes, у списку найпрестижніших університетів Італії найкращою визнана Міланська політехніка. Позицію провідного університету Італії Міланська політехніка утримує п’ятий рік поспіль. 

У рейтингу Forbes Міланська політехніка займає 149 місце, утвердивши себе як найкращий університет Італії. 

Вища школа Святої Анни з Пізи – Scuola Superiore Sant’Anna з Пізи обійняла 177 місце, розділивши його з університетом Болоньї Alma Mater Studiorum. 

Далі по спадаючій розмістилися Римський університет Сапієнца, Scuola Normale Superiore з Пізи, 

Один із найстаріших вищих навчальних закладів Європи – Падуанський університет зайняв 234 місце. Далі, із розривом у 68 сходинок слідує Міланський університет, з відривом майже у п’ятдесять позицій його наздоганяє Політехніка Турину. 389 місце між собою поділили Університет Тренто та Пізанський університет. 

Коментарі