Гадаєте, перевищення службових повноважень та корупція – хвороба виключно українського суспільства? Нічого подібного – деякі регіони Італії теж страждають від цієї важко виліковної недуги.

Найбільшу кількість випадків корупції в Італії в 2016-2019 роках було виявлено на Сицилії – про це в середу, 15 січня, повідомило національне антикорупційне відомство Anac. Виявляється, 28 зафіксованих за цей час на Сицилії випадків становить майже п’яту частину (18%) всіх корупційних епізодів в країні.

У числі регіонів- «лідерів» за кількістю виявлених порушень відмічено також декілька південних провінцій, в тому числі Кампанія та Калабрія.
При цьому, як відзначили керівники відомства, хоча в більш розвинених північних провінціях країни випадків корупції фіксується менше, але суми, які фігурують у нечастих протизаконних оборудках, значно більші, ніж на півдні. Так і хочеться процитувати класика – «не по чину берете, панове!».

Взагалі, корупція – глобальна світова проблема. У минулому році було опубліковано список країн, де хабарникам живеться найбільш комфортно. Серед інших, до ганебного переліку внесені Росія, Сомалі та Південна Корея. Італія, на щастя, у топ не потрапила, але «не все спокійно у датському королівстві…»

Коментарі