Епідемія коронавірусу в Італії накладає жорсткі обмеження навіть на приготування піци. Заборону на випікання тортів та піци, включаючи одну з найпростіших Маргериту, накладає циркуляр, підписаний директором відділу досліджень та регуляторних питань місцевої поліції Риму Массімо Ансіллотті.

Він роз’яснює всім дорожнім працівникам, як тлумачити указ прем’єр-міністра  щодо боротьби з коронавірусною надзвичайною ситуацією. У пункті 1.4 говориться про хлібобулочні майстерні і підтверджується, що цю діяльність “можна проводити”.  Він включає “крім приготування різних видів хліба та панірувальних сухарів, також приготування піци та типових булочок для приготування хліба, як білого (простий або приправлений олією та розмарином), так і червоного (приправленого помідором та олією) та сухої випічки. Піца, приправлена ​​і по-різному фарширована, не повинна вважатися включеною. Ще раз підтверджується, що при здійсненні діяльності її випікання не може бути дозволено”.

Тобто пекарні можуть виготовляти фокаччі та білу піцу, заправлену олією та розмарином, червону піцу, приправлену помідорами та олією, хліб, панірувальні сухарі, сухе печиво. Випікання будь-яких інших видів піци, як, наприклад, з моцарелою або з овочами заборонено. Вони також не можуть виготовляти, якщо інтерпретація тексту правильна, навіть пиріжки чи кремові слойки.  Ймовірною гіпотезою щодо тлумачення, яке дається поліцією, є те, що овочі, моцарела та взагалі молочні продукти – це продукти, які щодня повинні надходити в лабораторію, тоді як борошно, олія та томатне пюре виробляються в мішках або консервах, а отже, і на складі.

Коментарі