Сьогодні у провінції Барі з підозрою на зараження небезпечним коронавірусом госпіталізовано італійку, що сама звернулася до пункту невідкладної допомоги. У неї спостерігалася яскраво виражена лихоманка, сильний, але непродуктивний кашель, та інші характерні симптоми. Хвору терміново ушпиталили до інфекційного відділення місцевої лікарні, де прийняли всі необхідні міри безпеки та взяли потрібні аналізи. Біологічні проби відправлено до інституту Спалланцані у Римі. Залишається дочекатися результатів.

Хвора жінка, професія якої – співачка, нещодавно повернулася з гастролей по Китаю. У тому числі, концерти проходили в Ухані. Про підозрілий випадок повідомляється і у Венето. Там зі схожими симптомами до шпиталю потрапив 5-річний хлопчик. Дитину відправили до лікарні прямо з аеропорту «Марко Поло».

Попри все, організація профілактичних заходів, приурочених до святкування китайського Нового року на римській площі Сан-Джованні, поки що не планується. Хоча людей може назбиратися більше тисячі – просто рай для будь-якого вірусу!

Тим часом вчені екстрено розробляють вакцину проти смертоносної хвороби – компанія Inovio Pharmà теж прийме у цьому важливому процесі активну участь.

Коментарі