На півночі країни, у місті Кодоньйо, зафіксовано ще один випадок зараження коронавірусом. У цей четвер госпіталізовано чоловіка 37 років з підозрою на важку недугу, а проведений тест підтвердив – італієць дійсно хворий на Covid-2019. Про це журналістів сповістив асесор з питань охорони здоров’я Ломбардії, Джуліо Галлера.

Наразі чоловік знаходиться у палаті інтенсивної терапії місцевого шпиталю, а його аналізи відправлені на повторну перевірку до римського інституту інфекційних захворювань Lazzaro Spallanzani. Також встановлюється коло контактів громадянина, що захворів – виявленим людям теж проведуть ретельне тестування. Жінку італійця вже помістили у карантин, а стан самого постраждалого на даний момент оцінюється як стабільно тяжкий.

Відомо, що сам хворий до Китаю ніколи не їздив, але бував серед знайомих, які тільки но повернулися з КНР або контактували з громадянами цієї країни. Зокрема, нещодавно він обідав з товаришем, який у січні повернувся з Уханю (його також доправили до лікарні).

Нагадаємо, перший випадок зараження Covid-2019 у італійця було підтверджено 7 лютого 2020 року. Хворим виявився 29-річний чоловік, який постійно проживав у США та часто подорожував. Його, разом з іншими громадянами, влада Італії евакуювала з Уханю.

Коментарі