На Землі впродовж вирування смертельно небезпечної хвороби продовжують відмічатися цікаві речі. Деякі події та явища говорять про те, що чим слабшою стає активність людства, тим більше користі це приносить планеті. Судіть самі: не встигли журналісти всього світу із захватом розповісти про різке зменшення шкідливих викидів у повітря, зокрема, у тому ж Мілані, як на черзі з’явилася наступна, не менш цікава та знакова новина.

Обмеження на пересування у Венеції, введені на тлі епідемії коронавірусу в Італії, привели до поліпшення стану води в міських каналах, повідомляє видання The Art Newspaper. До цього призвела відсутність людей на вулицях старовинного міста, а також плавальних засобів у місцевих каналах. За словами жителів Венеції, чистішою стала не тільки вода, але і вулиці, і площі Венеції. Яскравим результатом відсутності туристів стало те, що наразі можна побачити у каналах не сміття, а відображення будинків та білосніжних хмар.

З огляду на очищення планети, яке стало очевидним всього за декілька місяців обмеження людської діяльності, іноді виникає думка про те, що коронавірусна інфекція – це не змова масонів чи ілюмінатів, аварія у генетичній лабораторії чи просто випадковість, а спланована природою акція. Можливо, Земля увімкнула захисні механізми? Немає приводу не замислитись…

Коментарі