Входити та виходити з “зони контролю” можна лише для перевірених робочих потреб, ситуацій необхідності чи за станом здоров’я”. Тим, хто знаходився поза межами до набуття постановою чинності, “дозволяється повертатися додому, дому та місця проживання”.  У межах “зони контролю” не можна переходити з однієї провінції в іншу, якщо у вас немає причин, передбачених указом.

Зупинені особи повинні продемонструвати, що вони мають потребу переїхати, а отже, медичну довідку, якщо мова йде про потреби в здоров’ї чи лист від роботодавця або документ, що підтверджує потребу в роботі.

Якщо вони не підлягають карантину або не підтвердили позитивність на вірус, транскордонні працівники зможуть в’їхати та виїхати з відповідних територій, щоб дістатися до своїх робочих місць та повернутися додому. Зацікавлені сторони зможуть довести ділову причину переїзду будь-якими способами, включаючи декларацію, яка може бути подана в поліцію у разі будь-яких перевірок.

Заходи перевірки повинні проводити поліцейські.  Це означає, що на платних кабінах будуть пункти пропуску та перевірки всередині аеропортів та станцій.

Для міського транспорту немає жодних особливих обмежень, крім обмеження відстані лічильника. Потяги та літаки до “помаранчевих зон” їздять регулярно.  Ті, хто ними користується, повинні підтвердити необхідність поїздки.

“Товари можуть в’їжджати та виїжджати з уражених територій. Перевезення вантажів розглядається як робоча вимога: персонал, який керує транспортними засобами, може в’їхати та виїхати з відповідних територій і переміщатися в межах однієї території, обмеженої потребами доставки або збору товару “. Про це йдеться у пояснювальній записці dpcm, опублікованій на урядовому веб-сайті.

Заклади харчування зобов’язані не лише дотримуватись визначених годин роботи, а й відстані одного метра між персоналом та замовниками.  Ті, хто ці приписи порушує, ризикують бути закритими. Малі за площею бістро, бари та ресторани повинні бути закритими.

 Клієнти у магазинах та у чергах в супермаркетах повинні дотримуватися відстані в метр один між одним та між працівниками. 

Кожен, хто не виконує указ, ризикує покаранням за статтею 650 Кримінального кодексу: недотримання положення, законодавчо наданого Органом з міркувань справедливості чи громадської безпеки, чи громадського порядку чи гігієни (2).  Він передбачає арешт до трьох місяців або штраф до двохсот шести євро.

Коментарі