Пізгього вечора 12 березня у римському аеропорту Фьюмічіно приземлився літак із Китаю із дев’ятьма експертами та великим вантажем допомоги від Китайського Червоного Хреста для колег із італійського. Останній передав матеріали італійському уряду та частково розповсюдив пристрої серед волонтерів асоціації, які беруть участь у надзвичайних ситуаціях з коронавірусом. 

Авіарейсом із Китаю в Італію прибуло дев’ять піддонів з вентиляторами, дихальними матеріалами, електрокардіографами, десятками тисяч масок та інших медичних пристроїв. Разом із медматеріалами прибули дев’ять експертів: шість чоловіків та три жінки на чолі з віце-президентом КНР Ян Хуйчуаном та відомим професором серцево-легеневої реанімації Лян Цонганом – реаніматори, педіатри, медсестри та діячі, які керували надзвичайною ситуацією коронавірусу в Китаї.  Група прийняв Італійський Червоний Хрест.

“Міжнародний рух Червоного Хреста ще раз продемонстрував важливість роботи в мережі, – зазначив Франческо Рокка, президент Італійського Червоного Хреста та Міжнародної федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. – Завдяки щедрому пожертвуванню китайської сестри, ми можемо дати першу конкретну відповідь на потреби наших лікарень та медичних працівників у великих стражданнях. Вентилятори та тисячі масок дозволять нашим волонтерам працювати безпечно, – додав Рокка. – Звичайно, не все вирішуємо ми, але це – конкретна і швидка допомога, активована протягом 48 годин”.

Коментарі