Венеція, що на початку минулого року налякала увесь світ своїми повенями, знову опинилася у центрі уваги. Дуже скоро відвідувачі собору Сан-Марко зможуть потрапити всередину за двома сценаріями: або у зручний час, маючи квитки, або за безкоштовною квотою. Хоча нововведення не вступить у силу негайно, про це вже зараз повідомляють туристичні асоціації та агентства.

Прокуратура Сан-Марко запропонувала адміністрації заздалегідь «програмувати» число гостей храму та організувати ефективну квиткову систему.

У туристів буде вибір: заплатити, обравши в режимі онлайн зручну дату і час відвідин, або спробувати потрапити в собор того ж дня, придбавши безкоштовний квиток в одному з терміналів. В останньому випадку мандрівнику може бути відмовлено через перевищення денного ліміту гостей.

Платне бронювання зроблять доступним як для окремих осіб, так і для груп. За таким квитком відвідувачам обіцяють надати більше можливостей для знайомства з творами мистецтва.

Поки що вартість квитка в собор Сан-Марко венеціанська влада не розголошує. Передбачається, що система запрацює в квітні. Зараз іде пошук підрядника, який зможе поставити відповідне програмне забезпечення.

В середньому щодня собор відвідують близько 15 тисяч чоловік, але у високий сезон їх значно більше. Наразі вхід до храму безкоштовний, але деякі об’єкти всередині можна побачити виключно за гроші.

Коментарі