Завтра, 14 січня, на площі Сант-Еусторджіо у Мілані відкриється велелюдний сільськогосподарський ринок, наповнений сезонними продуктами. Його особливість у тому, що товари дуже швидко потраплять від виробника до споживача. Час доставки складе буквально декілька годин, тому девізом заходу стане вислів – свіжіше нікуди.

Торгові намети наповняться якісним м’ясом, молоком, запашним хлібом та булками, яйцями з Бергамо, медом, виробленим у горах Сондріо, а також готовими стравами. Поміж іншого, крамарі будуть викладати на столи фокаччо, домашні пироги, смачнючі десерти, екологічно чисту свинину та салямі, овочі, джеми, рис, натуральні вина Maggi Vini Possessione Sparano Capelli, органічні продукти з Південного сільськогосподарського парку, а також коров’ячі та козячі сири з пасовищ Монтегріно.

Покупцям випаде можливість також поласувати страусячим м’ясом, лісовими ягодами в банках або переробленими в смачні варення і узвари, шафраном та запашною оливковою олією першого віджиму. На сільськогосподарському майданчику будуть присутні учасники проекту Buono Dentro, що виступають проти харчових відходів і пропонують недосконалі фрукти за низькими цінами. У заході приймуть участь виробники Ломбардії, не пов’язані ні з якими комерційними асоціаціями.

Вхід безкоштовний. Смачного!

Коментарі