Влада Риму вирішила вдатися до драконівських методів щодо унікального та відомого на весь світ фонтану Треві. Рішення, до якого дійшли перші особи міста – доволі логічне, адже мова йде про визначну історичну пам’ятку, але туристам подібні дії можуть категорично не сподобатися.

Римські посадовці поки не визначилися – обнести величний фонтан огорожею чи виставити на підходах до площі, де знаходиться знакова споруда, стаціонарні поліцейські пости. У другому випадку планується, що копи будуть пропускати до пам’ятки обмежену кількість туристів на граничний проміжок часу.

Чим викликані подібні зміни? Насамперед поведінкою гостей міста, котрих кожного року приїздить до Риму не менше 20 млн. Екзальтовані туристи нерідко сідають на бордюр унікальної споруди, чубляться за краще місце для селфі і навіть пірнають у води фонтана. Також пам’ятку поступово пошкоджують необережні мисливці за видовищами, які прагнуть осідлати прекрасні старовинні скульптури.

Є і ще одна причина, що змусила владу вдатися до рішучих кроків – це розгул бандитизму та несанкціонованої торгівлі у цій популярній локації. Справа у тому, що фонтан Треві – рай для кишенькових злодіїв та іншого кримінального елементу, а також для бажаючих збути ходовий сувенірний товар.

Залишається сподіватися, що бажаність цього історичного місця після введення реформ не піде на спад.

Коментарі