Великі свята на честь Нового року Срібної Миші, на які сподівалася китайська діаспора у Італії, поведені не будуть. Святкування в Римі, спочатку призначене на 2 лютого, перенесено на невизначене майбутнє, повідомила прес-секретар китайської громади міста. Та сама ситуація і у Мілані – в районі Віа Паоло Сарпі на протязі вказаного дня буде тихо і спокійно. Запланований парад з ошатними червоними ліхтариками та величезними драконами так і не відбудеться. Невикористані кошти підуть на допомогу постраждалим від небезпечної хвороби.

Подібні перестороги вступають у силу і в інших містах світу, зокрема, у Парижі (площа Республіки) та Бордо. Подібні міри націлені на одне – зупинити розповсюдження вірусу, що продовжує вбивати людей по всьому світу. На сьогоднішній день загинуло 56 чоловік, а 1 975 – заражені та перебувають у лікарнях.

Коронавірус, від якого поки що немає ліків, за останню добу вразив біля 680 людей і це доволі серйозний прогрес. Схоже на те, що епідемії все ж не уникнути. Було підтверджено багато випадків за кордоном, у тому числі у Франції, де інфіковано три людини (всі громадяни Китаю). Двоє знаходяться в паризькій лікарні, один – в Бордо. Є постраждалі у Японії, Сінгапурі, США, Канаді.

Саме тому світове співтовариство погодилося, що з огляду на загальну біду, яка несподівано прийшла до порогу кожного з нас, зараз не час святкувати, адже це збільшує ризик зараження.

Коментарі