На Апеннінському півострові, а саме у Вічному місті Римі, мешкає незвичайний кіт з протезами замість задніх лап. Справа у тому, що тварина одного разу попала під машину і хірурги були змушені ампутувати нещасному вусаню спочатку одну кінцівку, а згодом й іншу. Нерідко у Італії травмованих котів присипляють, але не у цьому випадку.

Одного разу власники залишили Вітуццо (так звати пухнастого красунчика) з другом родини, сподіваючись на турботу та піклування за твариною. Але, на жаль, сталося лихо – чоловік не догледів за спритним і жвавим котом, тому Віто вискочив на дорогу де на нього й стався роковий наїзд.

Власники у розпачі звернулися до ветеринарів, а ті запропонували поставити Вітуццо протези. Спочатку – традиційні, а потім біонічні. Останні виготовлялися у індивідуальному порядку, причому у створенні штучних лап приймав участь і 3D-принтер. Це перша операція такого рівня на теренах Італії, тому дуже приємно, що вона пройшла успішно.

Віто не дасть збрехати – тварина швидко стала зіркою «Інстаграму» (у неї є власний акаунт), а також вусаню, як і раніше, доступні прості котячі радощі: раптові стрибки у ліжко, стрімкий біг по нічній кімнаті та цілодобове полювання за пухнастою іграшковою мишею.

Коментарі