Перший випадок зараження коронавірусом зафіксовано на півдні Італії, в адміністративному центрі Сицилії – Палермо, повідомило інформагентство Ansa.

Наразі відомо, що у туристки з північноіталійського міста Бергамо були виявлені симптоми захворювання на грип, і за вказівкою лікарів її направили в місцеву лікарню для проведення тесту на коронавірус.

За даними агентства, обласна влада Сицилії підтвердила позитивний результат взятого аналізу. Згідно з цією інформацією, друзі туристки, а також всі особи, які вступали з нею в близький контакт, поміщені в карантин.

До сих пір всі випадки зараження новим типом коронавірусу були виявлені виключно на півночі Італії. До вівторка їх загальне число досягло 231 особи. Семеро людей померли, причому шість з них проживали в північноіталійській області Ломбардія. За рішенням місцевої влади, в шести північних регіонах країни як мінімум на тиждень закриті дитячі установи, школи та університети. У ряді районів заборонені всі публічні заходи культурного, спортивного і релігійного характеру. Але панічного настрою не відчувається – лише у деяких магазинах на короткий час опустіли полиці та розкуплені антибактеріальні засоби і маски.

Також вже є один випадок зараження у Флоренції, що межує з регіоном Емілія-Романья – захворів 60-річний бізнесмен, який нещодавно приїхав з Сінгапуру.

Коментарі