Станом на 23 лютого 2020 року у Італії нараховується 79 випадків зараження коронавірусом. Тобто за добу цифра зросла більш ніж вдвічі, бо тільки вчора кількість хворих варіювалася у межах тридцяти (згідно з деякими джерелами – 50). Сценарій до болю нагадує уханьський – у буквальному сенсі «із іскри розгорілося полум’я».

Спалахи інфекції зафіксовано у одинадцяти муніципалітетах. Про це заявив голова італійського уряду на засіданні по надзвичайним ситуаціям. Посадовці розробили ряд екстрених мір, які повинні запобігти блискавичному розповсюдженню COVID-19. Серед них вказується відміна будь-яких громадських заходів, включаючи спортивні змагання та розважальні видовища. У зоні зараження на півночі Італії зі вчорашнього дня під забороною знаходиться учбова та робоча діяльність, введено суворий карантин.

Крім того, встановлено покарання для тих людей, які проігнорують заборону. Таким особам загрожує до трьох місяців арешту. Найбільша кількість хворих наразі відмічається у Ломбардії. Також є заражені у П’ємонте, Лаціо, Венето та Емілії-Романьї.

Але озвучується й добра новина – одну людину вже виписали з лікарні як абсолютно здорову. Проте, відсоток тих, хто одужав, як і по всьому світові, дуже низький порівняно з особами, у яких спостерігаються важкі ускладнення.

Коментарі