COVID-2019 став топ-новиною у переважній більшості країн, що, звичайно, зовсім не радує. Але ховатися від реальності, ще більш небезпечно – краще бути в курсі подій. Не задля паніки, а просто для корегування звичної поведінки та дотримання більш жорстких гігієнічних норм.

Згідно світовій статистиці, наразі у Італії захворіло 3 089 осіб, 229 з яких знаходяться у критичному стані. Психологічний рубіж першої сотні померлих також пройдено – станом на 5.03.2020 року від COVID-2019 загинуло 107 італійців. Проте, вилікувалося набагато більше – 160 чоловік. Біда у тому, що коронавірус, при відносно невеликому відсоткові смертності, дуже контагіозний – саме тому ситуація у світі змінюється буквально кожну годину. Навіть на момент викладання цього посту цифри можуть бути іншими і відрізнятися від написаних.

Загалом на планеті заражено 95 483 людини, з яких 7 098 знаходяться на межі життя та смерті. На щастя, кількість вилікуваних у декілька разів перевищує показники смертності – 48 439 проти 3 286 осіб. Безсумнівно, це надихає. Дивує те, що на відміну від сезонного грипу, COVID-2019 ніяк не реагує на тепло, яке встановилося у багатьох країнах. Більш того, він вражає навіть держави, де справжньої зими не буває взагалі – наприклад, країни Африки.

Як би не було, якщо COVID-2019 найближчим часом не зупиниться, то, ймовірно, завдасть немалої шкоди світовій економіці. Тож, затягуємо паски!

Коментарі