Постанова про закриття всіх католицьких церков у зв’язку з пандемією коронавірусу прийняло керівництво Римської єпархії Римо-католицької церкви у столиці Італії. Про це 12 березня повідомило агентство ANSA.

Безпрецедентне рішення було прийнято в зв’язку з розпорядженням італійської влади про карантин і результатів Конференції італійських католицьких єпископів, яка постановила припинити всі служби. Доступ віруючих у церкві Римської єпархії і в усі інші релігійні установи буде припинено до 3 квітня. Виняток зроблено для громадян, які проживають в монастирях та інших релігійних організаціях закритого типу.

Це абсолютно виважене та виправдане рішення, позаяк новий тип коронавірусу COVID-19 продовжує поширюватися світом. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 11 березня 2020 року оголосила про пандемію COVID-19.

У багатьох країнах через спалах хвороби вводять режим надзвичайної ситуації, припиняють видачу віз і авіасполучення з тими державами, де становище найбільш критичне. Зокрема Україна, у якій наразі є три підтверджених випадка зараження коронавірусною інфекцією, закриває більшість контрольно-пропускних пунктів та оголошує карантин.

Коментарі