Коронавірус продовжує крокувати планетою – наразі число хворих перевищило рубіж у 6 000, а спеціалісти твердять: даний інфекційний агент щонайменше у 10 разів агресивніше, ніж атипова пневмонія, яка збирала свої страшні жнива у 2002-2004 роках.

Не обійшла недуга і Європу – заражені є у Франції, Німеччині та інших країнах. До Італії вірус намагається пробратися не тільки повітряним шляхом, але і морем. Прямо зараз двоє громадян КНР, які, можливо, є носіями коронавируса, поміщені в закритий шпиталь на борту круїзного корабля Costa Crociere. Про це передали італійські ЗМІ у четвер, 30 січня.

Лайнер наразі знаходиться у порту міста Чівітавєкк’я. На борту круїзного судна знаходиться близько 6 000 чоловік. До моменту закінчення ретельних медичних перевірок стосовно двох громадян, у яких відмічена висока температура і значні проблеми з диханням, з Costa Crociere не випускатимуть і всіх інших, включаючи команду.

За повідомленнями ЗМІ, хворі – чоловік і дружина з Гонконгу, що прибули до Італії 25 січня. Чи насправді недуга пов’язана з коронавірусом, а також чи встигло подружжя когось інфікувати за цей час – встановлюється компетентними співробітниками.

По причині некерованості нового вірусу у світі об’явлено високий рівень загрози, а от пандемію поки не оголошували.

Коментарі