З огляду на те, що санітарна та фінансова ситуація у країнах з кожним днем погіршується, потрібно робити крокі, які хоч якось підтримають виснажених громадян. Прем’єр-міністр Італійської республіки, Джузеппе Конте, заявив, що вже розроблено проект постанови щодо громадського захисту, який передбачає видачу кожній сім’ї, що знаходиться у скрутному становищі, 300 євро на місяць на закупівлю продуктів.

Це дуже доцільний хід, оскільки на фоні доволі жорсткого карантину, масових звільнень та призупинення роботи багатьох підприємств деякі громадяни почали відчувати не тільки депресію, але й фінансову скруту.

Процедура обов’язково буде проведена через місцеві муніципалітети. Саме влада на місцях вирішить, хто найбільше потребує продуктових ваучерів, і таким чином, посадовці розподілять їх серед нужденних верств населення. Існує ще один нюанс: на кожному з муніципальних сайтів буде викладена карта або список крамниць, у яких можна отоварити отримані ваучери.

Наразі у Італії більш ніж 92 тисячі заражених і понад 10 тисяч померлих. А загалом у світі інфіковано 677 977 людей. Пандемія COVID-19 – дуже серйозний виклик для людства і, зокрема, для системи охорони здоров’я. Вірусна атака – потужний удар, від якого ми будемо оговтуватися ще дуже довго.

Коментарі