У найближчі 20 діб депутати парламенту Італії проводитимуть засідання лише раз на тиждень, по середах. Таке рішення було прийнято в п’ятницю, 6 березня. Таким чином посадовці мають намір по можливості наблизитися до виконання затверджених урядом країни тимчасових правил про обмеження на проведення масових заходів.

За даними влади Італії, станом на 6 березня жертвами коронавірусу в Італії стали 148 осіб, а 414 людей одужали. Загальна кількість хворих становить 3 858 чоловік.
Раніше влада призупинила роботу всіх шкіл і вузів, заборонила проведення мітингів та страйків, організацію масових заходів, а також взагалі рекомендувала громадянам знизити соціальну активність.

Епідемія загрожує не тільки здоров’ю нації. Прогнозуються багатомільярдні збитки для економіки через наслідки поширення хвороби – проблеми чекають у першу чергу галузь туризму, а також експорт італійських товарів.

Треба сказати, що Італія більше не знаходиться у трійці лідерів – своєрідну бронзу у неї відібрав Іран. Наразі там захворіло 4 747 чоловік і це при тому, що ця держава пізніше піддалася атаці коронавірусу. Але і вилікуваних у Ірані більше – близько 740 людей. На другому місті у світі знаходиться Південна Корея – там заразилося 6593, а померло – 42.

Коментарі