У грудні Італія не раз потерпала від кліматичних негараздів різної потужності – часто з’являлися попередження про жовтий або червоний рівень небезпеки. Останній удар циклону прийшовся на центр та захід Сицилії і на тірренський бік країни.

Але поки що з негодою покінчено – з Чорного континенту на Італію суне антициклон, який принесе аномальне тепло з африканської пустелі. Тому на Новий, 2020 рік по всій країні очікується сонячна та приємна, практично весняна погода. Тільки на півночі можливе невелике похолодання, що прийде з боку Балканського півострова.

Синоптики прогнозують, що буквально з сьогоднішнього дня температурні показники будуть поступово збільшуватися. Особливо тепло буде на півдні та у центрі Італії, зокрема, на території альпійської дуги, причому у деяких областях температура досягне абсолютного сезонного максимуму. Все це приведе до повного відступу зими.

Ситуація зміниться приблизно з настанням Водохреща, коли до Італії прийдуть потоки холодного повітря з Північної Європи. То ж запасаємося хутряними купальниками, парасолями від сонця та бенгальськими вогнями і – гайда зустрічати Новий рік!

Коментарі