За останню добу в Італії від коронавірусу померли 475 осіб, а всього з початку спалаху інфекції кількість жертв склала 2 978 чоловік. Про це глава Служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі повідомив журналістам увечері 18 березня. На сьогодні, 19 березня поки що цифри залишаються аналогічними озвученим.

Одночасно, рекордним є і число осіб, що видужали за добу – 1 084 людини, що на 37% більше, ніж за попередній період. На даний момент всього в Італії від коронавірусної інфекції вилікувалися 4 025 чоловік.

Загальна кількість випадків зараження COVID-19 в країні досягла 35 716, збільшившись за добу на 2 648. Відзначається, що найбільше смертей припадає на Ломбардію, де померло 319 осіб. Середній вік померлих – близько 80 років, приблизно 70% з них – чоловіки.

Як тривожна тенденція також відзначається зростання числа заражень серед медичного персоналу, яких вже більше 8% від загального числа інфікованих. По всьому світові на COVID-19 захворіло біля 220 тисяч людей. Але у італійському сценарії саме вчора проявилася слабка надія на швидше одужання нації: якщо раніше розрив між померлими та вилікуваними складав не більше півтисячі осіб, то зараз різниця зупинилася на тисячі. Це добрий знак. Тримаймося!